Basında

Basında

izmiray kurumsal

İzmiray lojistik (ülger yaya nakliyat) 1979 yılında Ahmet Rıfat YAYA tarafından MALATYA da faaliyetlerine başlamıştır. 1990 yılında ANTALYA da nakliye i,şlerine devam eden firmamız 1992 yılında merkezini İZMİR’e taşımış 1996 yılında nakliye sektörü ile beraber toptan gıda , meşrubat ve marketçilik sektörlerinde başarılara imza atmıştır.

Türkiye filosunu sürekli yenileyen İzmiray lojistik ilklere imza atmayı benimsemiştir. Genç bir filoya sahip İzmiray lojistik 2011-2014 model araçlarla sektöründe lider olmayı hedeflemektedir. 2012 yılında Scania R560 LA4X2MNA çekiciyi Türkiye de filosuna katan ilk firma olan İzmiray lojistik tüm sevkiyatlarını özmal araçları ile yapmaktadır. http://www.scania.com.tr/hakkimizda/basin-bultenleri/2012/2012-11-08-ilk-scania-r560-sahibini-buldu.aspx

İzmiray Lojistik müşterilerine sağladığı kaliteli hizmet anlayışı ve her geçen gün büyüyen kadrosu ile Türkiye çapında ilklere imza atmaya devam etmektedir.. Üstün kalite anlayışımızı değerli dostlarımıza yaşatarak, kuruluşumuza duyulan güveni kusursuz özverisiyle yükseltmektedir. Bunun için tüm sevkiyatlarımızı sigorta kapsamına alarak müşterilerimizin üzerindeki riski en aza indirmeyi amaçlamaktadır.

Uygun fiyat politikamızla, İzmiray Lojistik olarak, müşteri odaklı yaklaşımlarımız ile amacımız; daha hızlı ve etkin sıfır hata çözümlemelerimizle, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, Siz; değerli dostlarımızın beklentilerini karşılamanın da ötesine geçerek, sunduğumuz kaliteli hizmetlere İzmiray Lojistik imzasını atmaktır.

İzmiray Lojistik Ana faaliyet amaçlarına odaklanmış, rekabet ortamında ön plana çıkmayı hedefleyen şirketlerin beklentilerine kısa sürede etkin çözümler sunabilecek güvenilir bir iş ortağı olmak adına çalışmalarına devam edecektir.Bilcom Web   İzmir Ay Lojisitik © Tüm Hakları gizlidir.

  • izmiray facebook
  • izmiray twitter
  • izmiray google